برندهای رنگ مو
مجله مورنگ
بهترین رنگ کاران
آکادمی رنگ مو

رنگ مو

از جمله محصولات برجسته در دنیای زیبایی رنگ مو می باشدکه در بین خانم‌ها و آقایان طرفدار زیادی دارد؛ این محصولات به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای بهبود ظاهر موها و نشان دادن جوانی بیشتر در جوامع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو، شناخت بهتر از کاربردها، انواع و موارد استفاده از رنگ موها امری ضروری است.

در طول دهه‌ها و سالیان متمادی، هنر رنگ‌آمیزی موی انسان‌ها به ابعاد جدیدی پیش برده شده است. از زمانهای گذشته تا امروز، مواد گیاهی برای رنگ‌آمیزی موها به کار گرفته شده‌اند. در دنیای مدرن امروزی، با پیشرفت فناوری، رنگ موهای پیشرفته و موثر این امکان را به ما می‌دهد که به سرعت ظاهر خود را تغییر دهیم و جذابیت خود را افزایش دهیم.

رنگ مو و هرآنچه باید در آن مورد بدانیم

اگرچه مدت طولانی انسان ها برای تهیه رنگ مو از مواد گیاهی بهره می گرفتن، اما امروزه با توجه به رشد صنعت آرایش و زیبایی، رنگ‌های موی پیشرفته و شیمیایی به بازار آمده‌اند. این رنگ‌ها دارای ویژگی‌ها و کیفیت‌های متنوعی هستند که به افراد این امکان را می‌دهند که بر اساس سلیقه و نیازهای خود رنگ موی خود را انتخاب کنند.

تاریخچه رنگ مو

در تاریخ، رنگ‌آمیزی مو از دوران باستان به‌عنوان عنصری از زیبایی و نمایانگر جایگاه اجتماعی مردم مورد استفاده قرار گرفت. با پیدایش روش‌های سنتی رنگ‌آمیزی از مواد طبیعی، اما تا قرن نوزدهم، این فرآیند به روش‌های محدود و طبیعی محدود بود. اختراع پارافین در سال 1863 و سپس رنگ‌های شیمیایی در قرن بیستم، بهبودهای زیادی در این صنعت ایجاد کردند. استفاده از آمونیاک و پارا‌فنیلن دی آمین (PPD) فرآیند را سریع‌تر و مؤثرتر کرد و تنوع و دسترسی به رنگ‌های مصنوعی و فانتزی را افزایش داد.

همه این تحولات، به افراد این امکان را داد که در دهه 1960 با ظهور جنبش‌های فرهنگی مانند هیپی‌ها، از رنگ‌های جسورانه برای مو استفاده کنند. امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و شیمی، انتخاب رنگ مو به شکل خلاقانه‌تر و منحصر به فرد ترکیبات و رنگ‌های بیشتری را برای افراد فراهم کرده است.

انواع رنگ های مو کدامند؟ دسته بندی رنگ موها بر اساس مدت ماندگاری

در دهه‌های اخیر، صنعت تولید رنگ مو به یک صنعت بزرگ، علمی و پیشرفته تبدیل شده است که با اهمیت دادن بیشتر به سلامت مصرف‌کنندگان، انعطاف بیشتری در انتخاب رنگ و ارائه طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طبیعی تا رنگ‌های فانتزی دارد. رنگ موها دارای تنوع بسیار زیادی دارند که پاسخگوی همه سلیقه ها می باشد؛ ما در اینجا به بررسی و توضیحات انواع  رنگ های مو  می پردازیم.

رنگ موی موقت

رنگ‌های موی موقت

رنگ‌های موی موقت به عنوان گزینه‌ای مناسب برای کسانی که خواهان تغییرات موقتی هستند تولید می شوند. رنگ‌های موقتی موعمدتاً برای مدت کوتاهی روی موها ماندگاری دارند و می‌توانند در مراسم‌ها یا موقعیت‌های خاص استفاده شوند.

رنگ موهای بدون آمونیاک

رنگ موهایی که فاقد ماده ای به نام آمونیاک می باشند، به تازگی توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده اند زیرا عدم وجود آمونیاک باعث کیفیت بالاتر رنگ مو از جمله حفظ سلامت مو، کاهش حساسیت پوست سر، و ایجاد رنگی طبیعی و دوام درخشش مو می‌شوند.

رنگ موی بدون آمونیاک

از مزایای استفاده از رنگ موهای بدون آمونیاک می‌توان به کاهش خطرات مرتبط با مواد شیمیایی و حفظ سلامت مو اشاره کرد. این رنگ‌ها توانسته‌اند نظرات مثبت بسیاری از کاربران را جلب کنند و به عنوان یک انتخاب هوشمندانه برای آنان مطرح شوند.

رنگ‌های موی دائمی؛ پر مصرف ترین و ماندگارترین محصولات

در مقابلرنگ های موقتی مو، رنگ‌های موی دائمی با استفاده از فرمولاسیون‌های خاص، قابلیت ماندگاری بلندتریروی موها را دارند. این رنگ‌ها پس از استفاده مدت زمان طولانی بر روی موها باقی می‌مانند و نیاز به تجدیدآنها به صورت متناوب کمتر است.

رنگ‌های طبیعی؛ تشکیل یافته از مواد طبیعی

این رنگ‌ها از مواد طبیعی و گیاهی مانند حنا، قهوه و انواع گیاهان دیگر به دست می‌آیند. رنگهای موی طبیعی، به عنوان یک گزینه ایمن و صددرصد طبیعی، معمولاً حداقل تأثیر مضری بر ساختار مو ایجاد می‌کنند و می‌توانند به شکلی کاملاً طبیعی و زیبا ظاهر شوند.

استفاده از مواد اولیه گیاهی مانند حنا و قهوه نه تنها برای رنگ طبیعی مو بلکه برای حفظ سلامت و زیبایی موها نیز اهمیت دارد. این روش‌ها به دلیل خاصیت‌های نرم‌کنندگی و تغذیه‌ مفید موها، به سلامت، لطافت و درخشندگی آن ها کمک می کنند.

رنگ‌های شیمیایی

رنگهای موی شیمیایی همانطور که از نامش پیداست از ترکیب انواع مواد شیمیایی تشکیل می شوند؛ ترکیباتی مانند آمونیاک، پراکسید هیدروژن و رنگدانه‌های مصنوعی. این ترکیبات به دلیل قدرت بالای رنگ‌دهی و قابلیت تغییر گسترده در طیف رنگی، جزء محبوبترین گزینه‌ها در زمینه رنگ‌آمیزی موها محسوب می‌شوند. با این وجود، استفاده از آنها ممکن است منجر به آسیب به ساختار موها شود و نیاز به مراقبت ویژه داشته باشد.

رنگ موی شیمیایی

حضور آمونیاک در این ترکیبات معمولاً برای باز کردن لایه خارجی مو و افزایش قدرت جذب رنگ مو توسط موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پراکسید هیدروژن نیز به عنوان یک عامل اکسایش استفاده می‌شود تا رنگ مو تثبیت شود و مواد رنگدانه به ساختار موها نفوذ کنند.

از طرف دیگر، به دلیل شدت رنگدهی و تاثیرات بصری برجسته، ممکن است استفاده از این ترکیبات شیمیایی سبب آسیب به ساختار طبیعی موها شود. بنابراین، نیاز به مراقبت ویژه از موها و استفاده از محصولات ترمیم‌کننده و نرم‌کننده برای حفظ سلامت موها پیشنهاد می‌شود.

رنگ‌های موقتی

در دنیای امروزه، تغییر ظاهر و استایل موها یکی از موارد مهمی است که برخی از ما به دنبال آن هستیم. از جمله ابزارهایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسپری رنگ مو، گچ مو و شامپوهای رنگ موی موقتی هستند که از تنوع بالایی نیز برخوردارند. این محصولات می‌توانند به سرعت و به راحتی ظاهر موها را تغییر دهند.

رنگ موهای فانتزی

اگر به دنبال به‌روزرسانی استایل خود هستید و به رنگ‌های فانتزی علاقه‌مندید، حتماً با طیف گسترده‌ای از رنگ‌های غیر معمول و خلاقانه مانند بنفش، صورتی، آبی و سبز آشنا شده‌اید. این رنگ‌ها جهت ایجاد استایل‌های خارق‌العاده و جسورانه استفاده می‌شوند،

نکات مهم در استفاده از رنگ‌های مو

مهم تر از رنگ کردن موهایتان، دانستن نکات مهمی است تا در انتخاب کاملا درست پیش بروید؛ نکاتی از تناسب رنگ پوست گرفته تا قیمت و استاندارد بودن میزان ترکیبات آن در این انتخاب تاثیرگذار می باشند. با ما در ادامه همراه باشید تا این نکات را بررسی نماییم.

  • انتخاب رنگ مناسب
  • مراقبت از موها پس از رنگ‌آمیزی
  • مشاوره از حرفه‌ایان

قبل از هرچیز، انتخاب رنگ مناسب بسیار حائز اهمیت است. باید به رنگ پوست، رنگ چشم و حتی سبک موها توجه کرد تا اطمینان حاصل شود که رنگ انتخابی با شخصیت و ظاهر فرد هماهنگی دارد.

برای پوستهایی با تناژ سرد، یک راهکار بسیارکاربردی و مفید استفاده از رنگهایی در زمینه‌های مینک تا پلاتینی و حتییخی سفید است. رنگهای قهوه‌ای خاکستری عمیقیاانواع بلوندهایی که به ذهنتان خطور می کند، می‌توانند این پوستها را به یک سطح جدید از زیبایی برسانند!

اگرچه رنگهای طلایی، زرد، قرمز و برنز جزو رنگ های گرم می باشند و برای افراد حتی با پوست روشن در اولین تصور زیبا به نظر می آیند، اما باید توجه داشت که برای پوستهای سرد، اینها به عنوان یک انتخاب نادرست محسوب می‌شوند. رنگهای گرم به سادگی ویژگی‌های چهره را به نابودی کشانده و جلوه طبیعی پوست را خراب می‌کنند.

برای پوست‌هایی با تناژ گرم، استفاده از رنگهای قهوه‌ای گرم، قهوه‌ای طلایی، طلایی و هایلایت قرمز به عنوان گزینه‌های اصلی بسیار مناسب خواهد بود. رنگهایی که از پایه طلایییا حتی حاوی عناصر قرمز و نارنجی باشند، می‌توانند تاثیرات بی‌نظیری بر روی زیبایی و جذابیتظاهر شما داشته باشند.

تناژ رنگ موی

اهمیت دارد که توجه داشته باشید که افرادی که این نوع پوست را دارند، نباید از رنگهای آبی، بنفش و خاکستری استفاده کنند. این افراد باید در انتخاب رنگها دقت کنند تا با ویژگی‌های خاص پوست گرم خود هماهنگ باشند و از زیبایی طبیعی شان بهره‌مند شوند.

استفاده از رنگهای گرم، نه تنها به چهره شما دماغ و تازگی می‌بخشد، بلکه برجسته سازی ویژگی‌های چهره نیز دارای اهمیت است. بنابراین، با ایجاد هماهنگی مناسب بین رنگهای انتخابی، می‌توانید زیبایی طبیعی پوست گرم خود را به اوج برسانید.

بعد از استفاده از رنگ مو، مراقبت از موها بسیار اساسی است. استفاده از شامپو و کرم‌های مراقبتی با ترکیبات ملایم به حفظ رنگ و سلامت موها کمک می‌کند.

هرگز نباید از مشاوره حرفه‌ایان در زمینه رنگ‌آمیزی موها غافل شد. افراد ماهر و آگاه به روش‌ها و تکنیک‌های رنگ‌آمیزی می‌توانند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورند.

انواع سبک و مدل رنگ مو

شیرین ترین بخش مقاله اینجاست! می خواهیم به معرفی بسیار متنوع روش و سبک های رنگ کردن موها بپردازیم اما به یاد داشته باشید حتما قبل از انتخاب نوع آن این مطلب را کامل بخوانید تا یک انتخاب کاملا صحیح داشته باشید! در ادامه همراه ما باشید.

رنگ موی طیف بندی

هایلایت مو (Highlights)

هایلایت مو به سادگی به ایجاد رگه‌های روشن در میان موهای تیره اشاره دارد. این تکنیک معمولاً با استفاده از کلاه یا فویل انجام می‌شود. هدف اصلی این است که موها به صورت منظم و با الگوی خاصی تقسیم‌بندی شده و از ریشه تا انتهای ساقه، رنگ روشن را بر روی موها اعمال کنیم.

بیبی لایت؛ مدل جدید رنگ کردن موهای بانوان و آقایان

بیبی لایت، به نظر می‌رسد که جوابی به جستجوی راهی برای ایجادیک ظاهر طبیعی و بی‌نقص است. این تکنیک به طور مشابهی با هایلایت انجام می‌شود، اما با دسته‌های موی بسیار باریک و نزدیک به هم، یک جلوه نورانی به چهره می‌بخشد.

لولایت (Lowlights) موها

لو لایت مو، نسخه تیره‌تر هایلایت، برای افزایش حجم و ضخامت موها با الگوهای خاصی از ریشه تا انتها رنگ تیره اعمال می‌کند. از کلاه یا فویل برای تقسیم و اعمال رنگ استفاده می‌شود. مختص موهای آقایان، لولایت باعث حذف سفیدی‌ها و ایجاد طبیعی‌ترین جلوه می‌شود.

بالیاژ (Balayage) مو

بالیاژ، روشی برای رنگ کردن مو بدون استفاده از فویل، با هایلایت‌های نامنظم و روشن‌تر به سمت انتهای موها. برخلاف هایلایت، بالیاژ بر روی موهای کوتاه یا بلند امکان‌پذیر است و برای پنهان کردن سفیدی موها نیز موثر است.

بالیاژ برعکس (Reverse Balayage) مو

در بالیاژ، بر خلاف دیگر روش‌ها، ریشه موها روشن و با افزایش فاصله تا نوک مو، رنگ مو تیره‌تر می‌شود.

آمبره (Ombré) مو

تا به حال با واژه‌های “آمبره” و “بالیاژ” آشنا شده‌اید اما آیا می‌دانید چه تفاوت‌هایی در این دو تکنیک وجود دارد؟در تکنیک آمبره، ریشه‌های موها همیشه تیره‌تر از نوک موها هستند. این روش، با دکلره قسمت پایینی موها شروع می‌شود و به تدریج به سمت نوک موها رنگ می‌شود.

در مقابل، بالیاژ تنها سایه‌های ملایم و روشن را بر روی موها ایجاد می‌کند. این تکنیک، بدون نیاز به دکلره قسمت پایینی موها، به طور آزادانه اجرا می‌شود.آمبره نه تنها با بالیاژ متفاوت است بلکه با سامبره نیز تفاوت‌های زیادی دارد. این تکنیک معکوس، با ریشه‌های روشن و نوک موهای تیره شناخته می‌شود.

بهتر است رنگی برای آمبره مو انتخاب کنید که دو درجه روشن‌تر از رنگ موهای شما باشد. این کار باعث طبیعی‌تر و متناسب‌تر شدن با رنگ موهایتان خواهد شد.

سامبره (Sombre) مو؛ از جدیدترین روش های روز برای رنگ کردن موهای خوش سلیقه ها!

سامبره، یکی از جذاب‌ترین و ملایم‌ترین انواع رنگ مو است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است. این سبک، نسخه‌ی فوق‌العاده ملایم‌تر و زیباتر آمبره است، که با کاهش کنتراست، سایه‌های روشنی به موها افزوده می‌شود. در سامبره، تغییرات روشنایی موها کمتر از آمبره است، زیرا فقط یک درجه سایه‌تر شدن به موها اعمال می‌شود. این روش، به طور مشابه با آمبره، از ریشه‌ها با یک رنگ تیره شروع شده و با پیشروی به ساقه، موها به رنگ روشن‌تر تبدیل می‌شوند، اما این تغییرات با ملایمت بیشتری اتفاق می‌افتد.

رنگکردن موها به روش سامبره یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال زیبایی مداوم و حفظ طراوت موها هستند. با این سبک رنگ، نیاز به مراجعه مداوم به آرایشگاه برای تجدید رنگ موها کاهش می‌یابد؛ زیرا ریشه و ساقه موها به صورت یکپارچه رنگ می‌شوند. این به معنای عدم نگرانی از تفاوت رنگ تیره در ریشه‌ها است. از طرفی، با این مدل رنگ، موها با گذر زمان همچنان زیبا و جذاب باقی می‌مانند.

فراستینگ (Frosting) مو

فراستینگ، یک تکنیک خاص برای موهای کوتاه است که به ویژه در مدل‌هایی همچون کوپ یا پیکسی بسیار جذاب است. بر خلاف روش‌های هایلایت مو، آمبره و سامبره، این تکنیک تنها به سر موها تأثیر می‌گذارد و آنها را دکلره و روشن می‌کند. این روش مناسب برای موهای بسیار کوتاه، خُردشده و مدل‌هایی با طراحی مانند کوپ یا پیکسی است و باعث زیبایی چندین برابر شما خواهد شد.

فراستینگ با ایجاد تغییرات ملایم در سر موها، به موهای کوتاه شما زیبایی و جلوه خنکی می‌بخشد. این تکنیک به شما امکان می‌دهد که با جلب توجه به نقاط خاص موهایتان، استایل خاص و جذابیت خود را تاکید دهید.

برای بهترین نتیجه با تکنیک فراستینگ برای موهای کوتاه، موارد زیر را در نظر بگیرید.

  • انتخاب رنگ خنک: انتخاب رنگی با طبع خنک و هماهنگ با پوست شما، جلب توجه بیشتری را به همراه خواهد داشت.
  • نگهداری از حالت موها: با استفاده از محصولات مراقبتی، از ترتیب حالت موهایتان برخوردار شوید.
  • تاکید بر نقاط استراتژیک: با تأکید بر نقاط خاص موها، جذابیت و زیبایی آنها را بیشتر کنید.

در نهایت، با اعتماد به فراستینگ برای موهای کوتاه، می‌توانید به سرعت زیبایی چندین برابری را در مدل موهای کوتاه خود تجربه کنید. این تکنیک نه تنها به ظاهر شما جلب توجه می‌کند، بلکه از زحمات زیاد در حفظ و تغییر رنگ موها برای شما کاسته می‌شود.

لایت پیکسلیشن (Pixelated Hair)

پیکسلیشن، یکی از روش‌های جدید و جذاب هایلایت مو است که به عنوان یک تکنیک رنگ موی فانتزی شناخته می‌شود. این تکنیک، جامعه‌ای از طرفداران خاص خود را دارد، حال آن‌که ممکن است هر فردی آن را نپسندد. در پیکسلیشن، لایت‌های رنگی با طرح‌های متنوع و فانتزی روی سر اجرا می‌شود، که به نتیجه‌ای جالب و دلنشین منجر می‌شود.

انواع رنگ مو

استفاده از تکنیک پیکسلیشن برای هایلایت مو، یک راه جدید برای ابراز خلاقیت و ستایش از زیبایی‌های فانتزی است. این تکنیک اجازه می‌دهد تا با لایت‌های مویی به شکل‌ها و طرح‌های متنوع، به دلخواه خود، ظاهری منحصر به فرد و جذاب به موهایتان ببخشید.

نکات مهم در استفاده از این سبک رنگ کردن مو

  • انتخاب طرح مناسب: انتخاب طرح‌هایی که با سلیقه شما هماهنگ هستند، به جلب توجه بیشتر کمک خواهد کرد.
  • هماهنگی با استایل شما: مطمئن شوید که پیکسلیشن با استایل و فضای شما همخوانی دارد تا نتیجه نهایی به دلچسبی بیشتری دست یابد.
  • مراقبت مداوم: با استفاده از محصولات مراقبتی، موهایتان را در وضعیت بهتری نگه دارید.

در نهایت، استفاده از تکنیک پیکسلیشن برای هایلایت مو، به شما امکان می‌دهد که با لمسی فانتزی و خاص، زیبایی خود را افزایش دهید و از استایل جدید و منحصر به فردی بهره‌مند شوید.

رنگ موی ترکیبی

رنگ موی ترکیبی، نتیجه‌ای از ترکیب هوشمندانه‌ی رنگ‌ها بر اساس اصول رنگ‌شناسی است. در این روش، با افزودن رنگ‌ها و واریاسیون‌ها به پایه‌های مختلف، می‌توانید رنگ موی دلخواه خود را ایجاد کنید. یکی از مزایای اصلی رنگ موی ترکیبی، این است که می‌توانید تناژهای رنگی نامناسب مانند زردی، نارنجییا قرمزی موها پس از دکلره را خنثی کنید. حواستان باشد که فرمول رنگ موی ترکیبی برای موهای دکلره و ساده متفاوت است.

برترین برندهای رنگ موی جهان کدامند؟

برای تعیین بهترین مارک های رنگ مو موارد زیادی دخیلند که مهم ترین آن ها حداقل مواد مضر برای سلامت پوست و موی مشتریان می باشد. با استفاده از یک رنگ موی استاندارد و با کیفیت رنگ موهایتان دلخواه خودتان می گردد و همچنین تنوع را به استایل خود می افزایید. حال به معرفی برترین و بهترین برندهای رنگ مو می پردازیم.

1.مارک رنگ موی ریتون

رنگ موی ریتون،یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها در دنیای رنگارنگ موها در ایران، با ریشه‌هایی ایتالیایی در بازار حضور دارد. این رنگ مو از سوییک شرکت برجسته ایتالیایی تولید و در حالی که حدود ۵ دهه از زمان عرضه گذشته، همچنان توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند.

یکی از جنبه‌های مهم و جذاب رنگ موی ریتون، استفاده از حداقل آمونیاک در ترکیبات ساخت آن است. این مواد کم آمونیاک، به موها اجازه می‌دهد تا بدون آسیب و ضعیفیت رشد کنند. این ویژگی از آن جهت مهم است که به عنوان یک انتخاب صحیح برای حفظ سلامت و قوی موها شناخته شود.

راز دیگر موفقیت رنگ موی ریتون، در فرمولاسیون گیاهی آن نهفته است. با استفاده از مواد گیاهی، این رنگ مو نه تنها به رنگ زیبا و جذابیت موها افزوده، بلکه ساختار مو را نیز حفظ می‌کند. این مواد طبیعی به موها انرژی می‌دهند و از خشکی و شکنندگی جلوگیری می‌کنند.

2.بهترین برند رنگ موی استایکس

استفاده از فرمولاسیون طبیعی حاوی پروتئین گندم و روغن سویا، راهی جدید برای بازیابی زیبایی موهاست. روغن سویا با خاصیت نرم کنندگی و درخشندگی موها، به عنوان یک عنصر کلیدی در این فرمولاسیون شگفت‌انگیز حضور دارد.

استفاده از تکنولوژیINTENSE MICRO PIGMENTS، یک گام جلوتر در جهت پوشش کامل موها و افزایش رنگپذیری است. این تکنولوژی نه تنها باعث جذب سریع رنگ در ساقه مو می‌شود بلکه ماندگاری طولانی این رنگ را نیز تضمین می‌کند.

یکی از نگرانی‌های بسیاری از افراد در استفاده از رنگ‌های مو، شکنندگییا خشکی موها است. اما با استفاده از حداقل آمونیاک در فرمولاسیون محصولات استایکس، این نگرانی را به کلی از بین می‌بریم. موهای شما با رنگ مو استایکس نه تنها رنگ زیبا و جذابی خواهند داشت بلکه از لحاظ سلامتی نیز حفظ خواهند شد.

3.رنگ مو گارنیرGarnier Nutrisse

بدون شک، بسیاری از علاقه‌مندان به رنگ مو با برند گارنیر (Garnier) آشنا هستند. این برند که نه تنها در داخل کشور بلکه در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز محبوب است، با محصولاتی کیفیتی و موثر در زمینه رنگ‌آمیزی و مراقبت از مو شناخته می‌شود.

مارک Garnier Nutrisse با ویژگی اصلی تقویت رنگ و بهبود فرآیند رشد مو شناخته می‌شود. این محصول حاوی ترکیبات گیاهی همچون آووکادو، زیتون و سایر مواد روغنی طبیعی است که به شکل استثنایی در افزایش درخشندگی و حفظ رطوبت موها مؤثر هستند.

یکی از مهم‌ترین مزایای رنگ مو Garnier Nutrisse این است که مواد موجود در آن به راحتی در الیاف مو نفوذ می‌کنند و به تغذیه موهای سر کمک می‌کنند. در مقابل رنگ‌های موی بی‌کیفیت که ممکن است موها را خشک کنند، این محصول به حفظ رطوبت موها نیز می‌پردازد.

پکیج رنگ مو Garnier Nutrisseشامل ماده رنگ کننده، آمپول روغن میوه، نرم کننده و کتابچه راهنما است. این محصول بدون آمونیاک بوده و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین بوی نامطبوع ندارد و برای افراد حساس نیز مناسب است.

با استفاده از رنگ مو Garnier Nutrisse، می‌توانید به راحتی به درخشندگی و تقویت موهای خود دست یابید. این محصول با ترکیبات طبیعی و فرمولاسیون با دقت، یک راه حل کارآمد برای زیبایی و مراقبت از موها ارائه می‌دهد.

4.رنگ مو یومی

رنگ مو یومی، محصول داخلی با فرمولاسیون منحصر به فرد و مواد طبیعی است. این محصول می تواند جذب پروتئین ها در ساقه مو را به طور کامل انجام دهد؛ همچنین با استفاده از مواد طبیعی، درخشندگی موها را افزایش می‌دهد و از خشک شدن آنها جلوگیری می‌کند.

شامل موادی نظیر روغن نارگیل، آلوئه ورا و ویتامین سی است؛ از مواد کراتین و نرم‌کننده برای حفظ حالت دهندگی موهای سر استفاده می‌کند.در شرایط محیطی مختلف تغییر رنگ نمی‌دهد و به عنوان رنگ موی دائمی شناخته می‌شود.

رنگ موی یومی به عنوان یکی از بهترین رنگ موها قابل استفاده برای رنگ کردن انواع موها بوده و صاف کردن موهای وز را نیز انجام می دهند. اکسیدان‌هاییومی نیز جزء محصولات پرطرفدار هستند.

5.بهترین مارک رنگ مو Clairol

رنگ مو Clairol با توجه به نتایج تست‌های مختلف، تضمین می‌کند که حتی بعد از ۲۸ بار شستشو، رنگ موی شما به طور کامل حفظ شده و هیچ تغییر رنگی نداشته باشد. این ویژگی به این محصول این امکان را می‌دهد که به عنوان یک رنگ نیمه دائمی و بدون محو شدن، گزینه‌ی ایده‌آلیبرای افرادی باشد که به دنبال پایداری رنگ موی خود هستند.

یکی از عوامل تمیز کننده Clairol از سایر محصولات، فرمولاسیون فوق العاده‌ای است که این برند ارائه می‌دهد. این فرمولاسیون حاوی ترکیبی از مواد طبیعی و روغن نارگیل و آلوورا است. این دو عنصر به طور مستقیم بر لطافت و درخشندگی موهای شما تأثیر مثبت دارند.

روغن نارگیل، به عنوان یک ماده لاکتونی باعث تقویت و حفظ سلامت موها می‌شود. این ماده طبیعی موجب نرمی و حالتی زیبا برای موها می‌گردد. از طرفی، آلوورا نیز با داشتن ویتامین‌ها و مواد مغذی، به موها کمک می‌کند تا درخشان و قوی باقی بمانند.

6.رنگ مو Pravana

سال 2004 بود کهPravanaبا گام‌های اولیه‌اش وارد عرصه‌ی محصولات زیبایی شد. از آن زمان، هر بار که موهای رزگلد، فیروزه‌ای پررنگ یا موهای روغنی را می‌بینید، احتمالاً محصولات سری Chroma Silk Vividsاین برند فوق‌العاده پشت آن است.

رنگ موPravanaبا کراتین و اسیدهای آمینه ابریشم خالص طراحی شده است، که به شما تجربه‌ای از استحکام و درخشندگی باورنکردنی ارائه می‌دهد. این فرمولاسیون منحصر به فرد به موهای شما غنا و زندگی می‌بخشد.

یکی از ویژگی‌های بارز رنگ موPravana، عدم حاوی آمونیاک است. این به معنای این است که شما می‌توانید به راحتی موهای خود را به عمق رنگ بزنید بدون ایجاد آسیب. همچنین حضور کراتین در فرمولاسیون به تقویت فیبر مو کمک کرده و به چسبیدن رنگ به ساقه مو کمک می‌کند.

کراتین موجود در رنگ مو Pravana نه تنها به تقویت موها کمک می‌کند بلکه به زنده‌سازی فیبر مو نیز می‌پردازد. این ماده بی‌نظیر باعث می‌شود رنگ به طور مثالی به ساقه مو چسبیده و ماندگار باقی بماند.

رنگ موی فانتزی

قیمت رنگ مو

قیمت انواع برندهای مو بسته به رنگ و کیفیت متفاوتند؛ طبیعتا هرچقدر کیفیت یک برند بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود اما به طور لی فیمت انواع رنگ موهای شیمیایی از 30 هزار تومان شروع شده و تا 100 هزار تومان نیز وجود دارند؛ همچنین انواع کیت های رنگ مو وجود دارند که در طیف قیمت هایی همچون 240 هزار تومان الی 600 هزار تومان می باشند.

خرید اینترنتی رنگ مو

انواع افراد مختلف، سلیقه متفاوتی در انتخاب رنگ مو دارند اما توجه به معیارهای ذکر شده تضمین می کند شما به تجربه دلخواه خود از رنگ کردن موهایتان دست خواهید یافت. علاوه بر آن انتخاب برند مناسب رنگ مو نیز اهمیت زیادی دارد که ما 6 تا از برترین آن ها را به شما معرفی نمود. امید است با مطالعه این مطلب به پاسخ همه سوالات خود در این زمینه برسید. هر جند که بهترین راه برای انتخاب هر چیزی سوال از متخصص در آن زمینه است و برای انتخاب رنگ موی خود بهتر است از رنگکاران سوال کرده و نظرات آنها را جویا باشیم؛ مورنگ اینکار را نیز برای شما فراهم ساخته چرا که در صفحه معرفی رنگ کاران هر شهر نظر آنها را نیز در مورد بهترین برند رنگ مو جویا شده و درج نموده است.